Co dále vyrábíme?

V široké nabídce společnosti Komandor jsou vestavěné skříně pouze jedním bodem. Dále se také specializujeme na výrobu jakéhokoliv nábytku na míru včetně interiérových dělících dveří. Nyní se můžete seznámit s kompletním sortimentem nabízeného zboží.

Šatní systémy

Tímto způsobem můžete vyřešit efektivnější nakládání s místem jak v šatně, tak i v ložnici. Mají tu výhodu oproti standardním šatním skříním, že jsou navrženy přímo pro ukládání oblečení a lépe pracují s prostorem.

Šatny

Pokud máte možnost, je vhodné si nechat zbudovat šatnu pomocí šatního systému. Většinou se totiž oblečení ukládá do skříní v ložnici, což ovšem zbytečně zabírá místo.

Vestavěné skříně

Naši specialisté jsou vám k dispozici během celého procesu výběru a následné realizace projektu. Můžete se na ně obrátit i s jakýmikoliv technickými detaily. Všechny naše výrobky jsou z naší výroby.

Dělící interiérové dveře

Interiérové dělící dveře se používají zejména při oddělení úložných a obytných prostor bez jakýchkoliv stavebních zásahů. Neruší nikterak ráz prostoru a působí nenuceně.

Solitéry

V naší nabídce také naleznete výrobu drobného nábytku. V našem sortimentu naleznete různé komody, šuplíky skříňky. To vše vhodné k ukládání drobností. Další nespornou výhodou je lehká manipulace s tímto nábytkem.

Knihovny

Pokud se chcete před přáteli pochlubit, jak velcí jste čtenáři, máte jedinečnou možnost, vybrat si jednu z variant našich knihoven nebo si ji nechat vyrobit přímo na míru.

Předsíně a haly

Tato místo jsou určena především k uložení bot a oblečení na ven. Pokud si zvolíte vhodnou vestavěnou skříň, je možné tyto prostory též využít k uložení sezónního oblečení.

Dětské pokoje

Při výběru nábytku je nutné myslet především na odolnost a dále pak na praktičnost a také vkusnost. Dětský pokoj by měl být místem pro práci a pro hraní her. V nabídce je kompletní řešení, které vaše dítě i vás jistě zaujme.

Ložnice

Když si budete zařizovat ložnici, je vhodné uvažovat prakticky, ale také zároveň musíte mít stále na paměti pohodlí. Ložnice totiž není jen místem spánku, ale i místem k ukládá osobního oblečení a drobností.

Obývací pokoje

Ve většině domů a bytů jsou tyto prostory využívány především jako reprezentativní. Při výběru nábytku do „obýváku“ byste měli myslet na praktičnost a také na vkusnost.

Pracovny

Důležitým a zároveň hlavním prvkem pracovny je pracovní stůl. Poté různé skříňky na dokumenty a na jiné doplňky, které jsou potřebné a ulehčují práci. Pokud si nebudete vědět rady se zařizováním pracovny, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme.

Podkroví

Zde je vhodné využít nabídku firmy Komandor v oblasti skříní vyráběných na míru. V podkroví je se dá velmi pěkně uložit sezónní oblečení. Pro snadný přístup je vhodné skříň vybavit speciálními šikmými dveřmi.

Výplně

Mezi nejčastější výplně dveří patří jak akrylátová skla, tak i plavená skla. U některých výplní je však vhodnější využít dřevo.

Rámy

Rámy jsou vyráběny především z ušlechtilé oceli nebo z tvárného hliníku. To jsou dva hlavní materiály používané v naší společnosti k výrobě rámů.

Korpusy

Je možné použít dřevěnou dýhu nebo lamino se speciálním dekorem. Z pohledu ceny je dýha odolnější, avšak také dražší. Proto výběr materiálu záleží pouze na vašich finančních možnostech.

Doplňky

Pokud budete mít zájem, můžete si u společnosti Komandor vybrat i ze sortimentu doplňků při dovybavení skříně. Zden jsou vyjmenovány některé z nich: drátěné programy, věšáky na kalhoty a kravaty, výsuvné tyče na jiné oblečení.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.