Co je vestavěná skříň?

Vzhledem k tomu, že většina běžně vyrobených skříní má unifikované rozměry, velmi často se stává, že se zákazníkovi nehodí přesně do místnosti. Proto je tedy vhodné rozhodnout se pro výrobu vestavěné skříně na míru, protože tím pádem nedojde k tomu, že některé prostory běžně prodávaných skříní zůstanou nevyužité. Autorizovaný dealer výrobce vestavěných skříní Komandor je vám schopný nabídnout veškeré informace o vestavěných skříních. Stačí pouze mít k dispozici přibližnou představu o rozložení skříně a načrtnuté hrubé rozměry. Z těchto údajů je možné sestavit předběžnou cenu a také se domluvit na návštěvě technika pro přesné zaměření skříně.

Pro vaši inspiraci je k dispozici rozsáhlá ukázková fotogalerie s ukázkami.

Zde je k vidění veškeré portfolio vyrobené firmou Komandor pro vaši lepší představu. Na tomto místě získáte lepší představu, z čeho jsou skříně vyrobeny a jak vypadají. Dalším důležitým údajem u uvedených fotografií je cena včetně podrobné kalkulace pro názornou představu, za jakou cenu je možné daný produkt pořídit. Pokud budete mít nestandardní požadavky, je nejvhodnější cesta obrátit se na našeho návrháře. Ten je schopen většinu vašich požadavků nějakým způsobem zapracovat a tím vyrobit skříň přesně podle vašich představ.

Vestavěné skříně

Nechat si vyrobit vestavěnou skříň na míru je ideální řešení při volbě velkého úložného prostoru, který má být umístěn v ne příliš prostorném bytě. Tím dané místo využijete lépe než při koupi běžné skříně. Pokud řešíte problém se skříní v malých prostorách, které jsou nejběžněji různé chodby či vstupní haly, je pro optické zvětšení prostoru vhodné umístit na dveře skříní zrcadla a nedojde tak k pocitu stísněnosti v daném místě. Nevýhodou těch prostor je bohužel fakt, že čím více zrcadel tím více plochy k pravidelné údržbě.

Je vhodné vestavěnou skříň skrýt v interiéru či nikoliv?

Tato skříň má podstatnou výhodu a to tu, že je možné je nechat vyrobit s pomocí nejrůznějších materiálu až ke stropu, a tím získat dojem tzv. falešné stěny. Toto se využívá především v malých chodbách. Je teda na vašem rozhodnutí, zda chcete skříň nechat nekrytou před zraky návštěvníků či nikoliv. Na výrobě skříní se podílí kromě špičkových truhlářů také profesionální designér, který s vámi dořeší konečnou realizaci skříně. Můžeme vám například nabídnout speciální polep dvířek či doporučit vhodný materiál pro úchyty. To vše je možné si vybrat z naší nabídky.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.